Voľné hodiny

„Praktizuj, praktizuj, praktizuj a všetko ostatné príde. (Shri Pattabhi Jois)“Ashtanga Vinyasa joga

LED CLASS (primary series) – vedená hodina s Janou

Ashtanga vinyasa joga, dynamické prevedenie ásan. Hodina prispôsobená pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Niektoré ásany sa vynechávajú, tiež vinyasa je prispôsobená začiatočníkovi.
Nedeľa 16:30 – 18:00

HARMONOGRAMCENNÍKASHTANGA VINYASA JOGA

Mysore štýl – nevedená hodina s Janou

Ashtanga vinyasa joga, dynamický štýl jogy spojený so špeciálnym dýchaním a zádržami. Mysore štýl je spôsob praktizovania tejto jogy za prítomnosti učiteľa, ale bez jeho vedenia. Väčšinou vyžaduje znalosť zostavy (sleduj kurzy ashtanga jogy na našej webovej stránke). Tento spôsob praktizovania rešpektuje individualitu žiaka, ktorý počúva svoje telo, počúva rytmus svojho dýchania a podľa toho prispôsobuje svoje prevedenie ásan. Praktizuje sa v čase dvoch hodín (120 min). Hodina Mysore nie je v čase splnu a novu!
UT 18:30 – 20:30
ŠTV 19:00 – 21:00

HARMONOGRAMCENNÍK

HATHA FLOW JOGA

začiatočníci aj pokročilí s Janou

HATHA FLOW JOGA je veľmi ozdravné telesné cvičenie pozastávajúce z ásan (pozícií) určených pre úplných začiatočníkov, ale aj staršie generácie. Hodina je spojená s dýchacími cvičeniami, relaxáciou aj meditáciou. Vďaka tomuto cvičeniu naberáme energiu do ďalších dní. Vhodné aj pre začiatočníkov, ale hlavne pre pokročilých, ktorí už mali kontakt s jogou.
UT 17:30 – 19:00
NE 18:00 – 19:30

HARMONOGRAMCENNÍKPRANÁJÁMA

dýchacie techniky (Jana Dúžiková)

Dýchanie je život. Dych je veľmi dôležitý, vďaka nemu prijímame pránu (životnú energiu), pomocou riadeného dychu dokážeme pracovať s energiou, stimulovať ju, alebo upokojiť. Pranájama joga je venovaná dýchacím cvičeniam, ktoré nás naučia pracovať s energiou a byť neustále pri vedomí. Hodina je určená pre začiatočníkov aj pokročilých.
ŠTV 18:00 – 19:00
SO 6:00 – 7:00

HARMONOGRAMCENNÍK

PILATES

Pilates s Olinkou

Hodina pilatesu pre začiatočníkov aj pokročilých zameraná na spevnenie tela s Olinkou. Cvičenie spevňuje a ozdravuje telo, veľmi priaznivo pôsobí na chrbticu. Cvičenie trvá 60 min.
PO 17:30 – 18:30
STR 17:30 – 18:30

HARMONOGRAMCENNÍKSELFPRACTICE

Ranné hodiny, ale aj niektoré vedené nahradené hodiny určené pre ľudí, ktorí potrebujú priestor na cvičenie jogy, na svoju vlastnú prax, čo sa týka akejkoľvek jogy. Hodina nie je vedená. Poskytujeme priestor na cvičenie v príjemnom prostredí

HARMONOGRAMCENNÍKPOWER JOGA

hodina s Ivonou

“Power joga je dynamickou verziou tisícročiami overeného cvičenia. Power joga si z tradičnej jogy vzala všetky výhody a benefity, ktoré potrebuje zaneprázdnený človek na to, aby sa cítil a vyzeral super a naopak je oslobodená od striktných filozofických a náboženských ideí. Pravidelné cvičenie zabezpečí spaľovanie tukov a zrýchlenie metabolizmu, spevnenie svalového tonusu, štíhle a pružné svaly, vyformovanie postavy, uľavenie od bolesti chrbtice, odbúranie stresu a napätia, zlepšenie koncentrácie. “
PO 19:00 – 20:30
STR 19:00 – 20:30

HARMONOGRAMCENNÍK


JOGA PRE DETI

hodina s Henrietou

DETSKÁ JOGA je joga určená pre deti od 6 do 11 rokov. Prebieha hravou formou, keďže deti ešte nemajú veľmi dobrú koncentráciu. Je vynikajúcim začiatkom pre zdravé formovanie dieťaťa po všetkých stránkach.
UT 16:30 – 17:25

HARMONOGRAMCENNÍK